Ana Sayfa
Kurullar
Çağrılı Konuşmacılar

 

 

 

 

Konaklama:

 

Ankara dışından gelecek katılımcılar için, 28-29-30 Eylül tarihlerinde, ODTÜ Kampüsü içerisinde konaklama imkanı sağlanmıştır. Bu kapsamda; 10 adet oda ODTÜ Misafirhanesinde, 10 adet oda da Aysel Sabuncu Yaşam Merkezi’nde Kongre’ye tahsis edilmiştir.

 

ODTÜ Misafirhanesi http://www.stm.metu.edu.tr/#misf Kongre’nin yapılacağı Kültür ve Kongre Merkezine, 3 dakikalık yürüme mesafesindedir. 10 adet oda ayrılmıştır. Konaklama Ücretleri aşağıdaki gibidir.

 

1 kişi kahvaltı dahil 36 TL, 2 kişi kahvaltı dahil 54 TL’dir.

 

ODTÜ Misafirhanesinde yer kalmamıştır. Sadece Aysel Sabuncu Yaşam Merkezi'nde odalar vardır. (17.09.10)

 

Aysel Sabuncu Yaşam Merkezi http://www.stm.metu.edu.tr/aysel_sabuncu.php ise, Bilkent Üniversitesi yoluna bakmakta olup, Kongrenin yapılacağı Kültür ve Kongre Merkezine çok uzaktır. Mutlaka bir araç ile ulaşım sağlanmalıdır. Ancak diğer misafirhaneye kıyasla, daha yeni ve konforludur. Burada da 10 adet oda ayrılmıştır. Konaklama ücretleri aşağıdaki gibidir.

 

1 kişi kahvaltı dahil 41 TL, 2 kişi kahvaltı dahil 60 TL’dir.

 

ODTÜ Kampüsü içerisinde sağlanan bu konaklama imkanından faydalanmak isteyen katılımcıların, en kısa sürede pyyk2010@metu.edu.tr adresine e-posta ile başvuruda bulunmaları ve adlarına kesin rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Odalar başvuru sahiplerine müraacat sırasına göre tahsis edileceğinden, erken başvurulması önerilmektedir.

 

Konaklama ücretleri, katılımcılar tarafından Misafirhane Yönetimine ödenecektir.